Про нашу команду

Проект Могила створений за метою зберігати історію України живою. Ми досліджуємо разом з вами українське суспільство, історію людей минулого, які збудували наш теперішній час. Пошуки могил, додавання світлин, створення меморіалів, можливо для кожного користувача. Тільки завдяки вам, наші користувачі, можливо зібрати унікальну історію, яка досі була невідома українському суспільству. Ми запрошуємо кожного хто не байдужий, включатися в волонтерську роботу і допомагати Україні знайти своє втрачене минуле.

Володіють ресурсом українці, такі як і ви не байдужі до майбутнього своєї країни. Наша мета зробити зручний інструмент для додавання, редагування і каталогування вашої інформації. Ми будемо впроваджувати заохочувальні програми для активних користувачів за фінансування небайдужих інвесторів.

Ми гарантуємо що не маємо наміру використовувати інформацію з особистих міркувань. Все що буде додано на сайт має відкритий доступ і не має жодних обмежень для використання. В будь якому разі, ми залишаємо за рідними можливість надіслати запит на видалення інформації з сайту, за умов що вони доведуть свою рідність.

Select any filter and click on Apply to see results